№ 1645 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
46 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 11 березня 2019 року № 1645

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для індивідуального
садівництва

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 114 від 17.01.2019р., № 115 від 07.02.2019р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва:
1.1. Лоджуку Івану Андрійовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 128 кв. м. на вул. Коцюбинського, для індивідуального садівництва.
1.2. Ловінському Денису Вікторовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 525 кв. м. на вул. Наливайка, для індивідуального садівництва.
1.3. Каракевичу Оресту Юрійовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 45 кв. м. на вул. Жупній, для індивідуального садівництва.
1.4. Панасть Світлані Романівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 800 кв. м. на пров. Садовому, для індивідуального садівництва.
1.5. Мазур Ользі Михайлівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 400 кв. м. у СТ «Світанок», для індивідуального садівництва.
1.6. Лаврику Тарасу Ярославовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 551 кв. м. на вул. Б. Хмельницького, для індивідуального садівництва.
1.7. Михайлівському Олегу Ярославовичу, Михайлівському Володимиру Ярославовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 458 кв. м. на пров. Самбірському, для індивідуального садівництва.
1.8. Кравцовій Людмилі Миколаївні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 700 кв. м. на вул. Раневицькій, для індивідуального садівництва.
1.9. Мицану Богдану Івановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 414 кв. м. на пров. Ільницького, для індивідуального садівництва.
1.10. Бойчук Уляні Василівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 756 кв. м. на вул. Завіжній, для індивідуального садівництва.
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні