№ 1463 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про внесення змін до Міської цільової програми «Підготовка та проведення загальноміських заходів відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради у 2018 році» “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 29 листопада 2018 року № 1463

Про внесення змін до Міської цільової
програми «Підготовка та проведення
загальноміських заходів
відділу культури та мистецтв
виконавчих органів
Дрогобицької міської ради у 2018 році»

Розглянувши клопотання депутата Дрогобицької міської ради Б.Пристая, відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради від 14.11.2018 року № 407 щодо внесення змін до Міської цільової програми «Підготовка та проведення загальноміських заходів відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради у 2018 році» на виконання рішення сесії Дрогобицької міської ради від 30 жовтня 2018 року №1396, враховуючи рекомендації постійних комісій ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 73 від 08.11.2018) і освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол № 55 від 16.11.2018), керуючись п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Внести зміни до п. 3. Впровадження програми Міської цільової програми «Підготовка та проведення загальноміських заходів відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради у 2018 році» та викласти у редакції згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування програми у межах коштів затверджених відділу культури та мистецтв.
3. Виконання даного рішення покласти на відділ культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради (О.Яводчак).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (О.Дацюк).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні