У Дрогобичі відбулись акробатичні змагання за «Кубок Прикарпаття»

10:55 20 Січня 2020

Минулих вихідних у Дрогобичі відбулись традиційні змагання «Кубок Прикарпаття» зі стрибків на акробатичній доріжці, в яких взяли участь спортсмени з Вінниці, Житомира, Кам’янець-Подільського, Кривого Рогу, Львова, Хмельницького, Шостки та Дрогобича.

У перший день відбулись попередні змагання, а в другий день – фінальні змагання, в яких спортсмени мали можливість показати свої найскладніші вправи і боротися за призові місця.

У всіх п’яти вікових категоріях точилася напружена боротьба. У результаті змагань у юнаків перше місце завоював Віталій Войтів (ДДПУ), виконавши потрійне сальто, на другому місці Олег Мазурик (ліцей № 4). У решту вікових категоріях призерами стали Назар Костко (ліцей № 2), Андрій Чепелюк (ліцей №2) та Водим Васюрко (ЗОШ с.Лішня)

Серед дівчат перемогу здобула Аліна Мисишин (ліцей № 1), на другому місці Анна-Марія Вагіла (ліцей № 4), на третьому місці Євгенія Жгута (ліцей № 16).