Міський методичний кабінет

План ММК:

Методична рада:

План та адреси ППД:

Видавнича діяльність педагогічних працівників міст Дрогобича та Стебника:

Шкільна бібліотека:

Структура методичної роботи з педпрацівниками:

 

Швед Галина, вчитель Дрогобицької гімназії імені Б. Лепкого, лауреат обласного туру всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2018» у номінації «Українська мова та література»  

“Скажи мені – і я забуду; покажи мені – і я запам’ятаю; дай зробити – і я зрозумію”, – говорять китайські мудреці. А можна б іще сказати: “ Дай відчути – і я побачу красу світу”. Це педагогічне гасло учителя Швед Галини Романівни, яка працює у Дрогобицькій гімназії імені Богдана Лепкого з  1998 року, має вищу педагогічну освіту. Кваліфікаційна категорія –“ вища”, “старший учитель”. Загальний педагогічний стаж роботи – 24 роки. Швед Галина досконало знає свій предмет, забезпечує свідоме засвоєння  знань, умінь і навичок, які потрібні для загального розвитку учнів. У своїй роботі педагог використовує нові технології навчання, останні два роки працює над проблемою “Методика ейдотехніки на уроках української мови та літератури”. Учитель створює умови для творчого навчання  учнів  , які прагнуть розвивати свої здібності; добирає оптимальні форми й методи навчання, що сприяють розвитку пізнавальної активності; створює атмосферу співпраці й цілковитої довіри між учителем та учнем протягом усього уроку, залучає вихованців до самостійної та пошукової роботи. Велику увагу приділяє нестандартним формам роботи, використовує міжпредметні зв’язки, постійно працює над формуванням культури мовлення учнів, уміло формує словесно-логічне мислення. Для уроків Швед Г. Р. характерним є різноманітний вибір методичних прийомів і висока інтенсивність.

Швед Галина у процесі занять використовує інтерактивні форми та методи  навчання та поширює їх у професійному колі, проводить  відкриті уроки, виховні заходи. Педагог бере активну участь у міських методичних об’єднаннях, семінарах, круглих столах. З 2009 по 2011 рік була керівником гімназійного методичного об’єднання учителів української мови та літератури. Закінчила курси тренерів “Intel”, працювала з методикою проектного навчання, має сертифікат тренера Intel”.

В організації навчально-виховного процесу Швед Галина  використовує методи компетентнісно зорієнтованого підходу. Під час проведення уроків підбирає цікаві форми і методи роботи з учнями, враховує індивідуальні особливості дітей. Володіючи технологіями, формами і методами інноваційного навчання, використовує свій  досвід і мотиви учнів для того, щоб стати співтворцем їх діяльності, зацікавленим і компетентним консультантом і помічником, сприяє використанню доступних для дітей форм рефлексії та самооцінки, створенні передумов для розвитку активності, ініціативи, творчості учнів. Останнім часом учитель на уроках використовує методи ейдотехніки. Заняття проводить на високому методичному рівні, широко використовує творчі та проблемні завдання, що стимулює творчу ініціативу та самостійність учнів.  Учитель активно використовує ІКТ (відео, комп’ютер), наочність, створює комп’ютерні презентації, текстові документи. Проводить екскурсії літературними місцями краю, пропонує учням дослідницькі та пошукові завдання з мови та літератури, працює разом з вихованцями над курсовими роботами.

Швед Галина враховує психологічні особливості учнів, їх реальні навчальні можливості, стимулює позитивне ставлення учнів до навчально-пізнавальної діяльності. Уміє лаконічно, виразно і образно подати матеріал, володіє ораторським мистецтвом.

Ці учні є призерами  мовознавчих та літературознавчих конкурсів, олімпіад, досягають високого рівня за результатами ЗНО. Учитель був нагороджений Похвальними листами та грамотами всеукраїнського, обласного та міського рівня. Швед Галина уважна до проблем школи, завжди  допомагає іншим педагогам, відповідально ставиться до доручень, постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, активна в громадському житті. Вона приділяє багато уваги позакласним заходам, презентує свій досвід серед учителів міста на базі міського методичного кабінету.

Засобами мистецтва слова педагог виховує любов до Украйни, повагу до мови, історії, звичаїв та традицій. За людські та професійні якості учитель користується заслуженою повагою колег.

Дяків Оксана Мар’янівна, вчитель Дрогобицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2, 

лауреат обласного туру всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2018» у номінації «Німецька мова» 

Дяків Оксана Мар’янівна компетентний вчитель, висококваліфікований спеціаліст, який досконало володіє інноваційними методиками, прийомами, методами організації навчально- виховного процесу. Має глибокі і різнобічні знання мови, вільно орієнтується в сучасних психолого-педагогічних концепціях навчання, використовує їх як основу у своїй педагогічній діяльності. Вчитель спрямовує навчально-виховний процес на особистісно-орієнтоване навчання, формування мовної і мовленнєвої компетенції учнів, успішно впроваджує кооперативне навчання, рольові ігри, Case-уроки. Вчить учнів мистецтву дебатувати.

Учитель постійно працює над підвищенням своєї професійної майстерності. Є учасником міжнародних семінарів та тренінгів для вчителів DSD-шкіл, які проводять спеціалісти Центральної служби ФРН з питань шкільної освіти за кордоном. Проходила курси фахової перепідготовки у містах Гермерінг та Дюсельдорф (Німеччина).

Дяків О.М.-активний учасник методичного обєднання та творчої групи вчителів німецької мови. Виступаючи на засіданнях часто вносить свої пропозиції щодо вдосконалення навчально-виховного процесу в школі.

У 2017-2018 н.р. була переможцем першого етапу та здобула друге місце у другому етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» в номінації «Німецька мова». Учитель досягає високої результативності праці. Її вихованці отримують перемогу у І, ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, неодноразово були переможцями українсько-німецького проекту «Молодь світу дебатує». Готує учнів до складання іспиту на німецькомовний диплом рівня А2/В1 та В2/С1.

З метою розширення культурного світогляду, ерудиції школярів, розвитку їх творчої активності, згуртуванню дітей, підвищення мотивації до вивчення німецької мови вчитель проводить різноманітні позакласні заходи.

Дяків Оксана Мар’янівна-учасник проекту «Школа-територія прав людини», що реалізується Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Сушко Олеся Петрівна, вчитель Дрогобицької гімназії імені Б. Лепкого,   

лауреат обласного туру всеукраїнського конкурсу  «Вчитель року-2016» у номінації «Англійська мова» 

4ddeae061c818ee0f53a35068661124bСушко Олеся Петрівна народилася 14.09.1989р. у с.Болехівці Дрогобицького району Львівської області. У 2006 році закінчила Дрогобицький педагогічний ліцей, вступила до Дрогобицького державного педагогічного університету, який закінчила у 2010 році за спеціальністю – бакалавр, учитель англійської мови. У 2013 отримала ступінь магістра, викладача англійської мови та зарубіжної літератури.

З 2010 працює вчителем англійської мови у Дрогобицькій гімназії імені Б.Лепкого. Олеся Петрівна –  спеціаліст ІІ категорії; стаж роботи – 6 років.

З 2009 року – постійний учасник семінарів з превентивного виховання Міжнародного Шкільного Проекту (МШП), які організовуються за сприяння International School Project (США), де проявила себе як перекладач, презентатор, координатор малої групи.

Восени 2015 року співпрацювала з місією ОБСЄ на місцевих виборах у ролі перекладача.

Для Олесі Петрівни робота учителя – не робота, не професія, а стиль життя та спосіб мислення. Кожен день у школі – це нова пригода, нові виклики та емоції.

d9aac550028bfd535339b52c0408e89eМетодичний бюлетень до 20-річчя проведення всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у місті Дрогобичі. 

У методичному бюлетені  вміщено інформацію про переможців престижних фахових конкурсів освітян міст Дрогобича та Стебника на обласному та всеукраїнському рівнях впродовж  останніх двадцяти років.

Для педагогічних працівників загальноосвітніх, дошкільних  навчальних закладів.

 

 

Перейти до вмісту