ІІ Ярмарок вакансій у Дрогобичі відбувся (Оновлено)

4 Грудня 17:42

24 представництва: 15 роботодавців, 9 навчальних закладів — учасники цьогорічного Ярмарку вакансій. Захід відбувся 3 грудня, у Народному домі імені Івана Франка.

Передісторія цього заходу розпочалася ще два роки тому, коли делегація з Дрогобича побувала на стажуванні у німецькому місті Грайфсвальд — місті-партнері Дрогобича. Саме звідти було запозичено ідею проведення Ярмарку вакансій. У Дрогобичі формат заходу вдосконалили, тож на Ярмарку вакансій представлено не лише роботодавців, а й навчальні заклади міста.

Мета цього заходу полягає у трьох аспектах:

– допомогти мешканцям міста знайти роботу за один день, а учням шкіл — обрати навчальний заклад;

– роботодавця, бізнесу, навчальним закладам — сприяти у промоції та пошуку працівників, студентів;

– місцевій владі — створити та забезпечити гідні умови для працевлаштування та навчання для дрогобичан, сприяти підтримці місцевих роботодавців, бізнесу, навчальних закладів.

Організаторами заходу традиційно виступили Дрогобицька міська рада та Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості.

Цьогорічний захід відбувся під гаслом “Живив і працюй — з нами Дрогобич будуй!”.

До організації заходу залучено як Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості, так і низку структурних підрозділів Дрогобицької міської ради: організаційний відділ, сектор прес-служба, відділ культури та мистецтв, зокрема Народний дім, відділ економіки, відділ освіти, відділ молодіжної політики, сім’ї та спорту, сектор з питань праці, Туристично-інформаційний центр міста. Також до організації заходу долучився Профком студентів ДДПУ ім. І. Франка.

Захід відбувся за підтримки міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

У ході підготовки до заходу відбувся також щорічний конкурс малюнка на кращу професію серед учнів шкіл Дрогобича та Стебника. Переможницею цьогорічного конкурсу стала учениця Стебницької школи І-ІІІ ступенів № 11 імені Тараса Зозулі Софія Фарима. У ході заходу Софійку нагороджено сертифікатом переможця та солодким подарунком від кав’ярні “Штрудлі” — Дрогобицьким тортом.

Зважаючи на географію учасників, цьогорічний захід можна поправу вважати регіональним.

За участь у ІІ Ярмарку вакансій роботодавців, колективи навчальних закладів, мешканців міста та району, молодь, привітали міський голова Дрогобича Тарас Кучма та керівник Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Богдан Волошин.

Представництва роботодавців та навчальних закладів відзначили сертифікатами учасника, навчальні заклади також відзначили сувенірними подарунками.

Крім того, в урочистій частині роботодавці та навчальні заклади офіційно презентували свої вакансії та навчальні профілі.

Ведучим заходу виступив Зеновій Квасній — координатор ІІ Ярмарку вакансій.

Завершилися урочистості дефіле за участю студентів-моделей вищого професійного училища №19.

Фото: Львівський обласний центр зайнятості

Чат-бот Гаряча лінія