Історія про Дрогобицьку катівню в одній книзі

12 Липня 15:53

У Дрогобичі до подій 14 липня видадуть книгу фактів про катівню НКВД-НКГБ, КПРС. Автором книги є Мирон Бучацький – ініціатор та організатор розкопок 1989 року, які відбулися на території сучасного меморіального комплексу «Тюрма на Стрийській». У книзі містяться факти, які безпосередньо вказують на геноцид українського народу московською комуно-тиранією.

Як наголосив Мирон Бучацький, у цьому історико-краєзнавчому виданні зібрано матеріали та світлини, факти, копії архівних документів, описано похорон останків закатованих жертв у 1991 році. Також висвітлено промови осіб під час цього велелюдного дійства.

Книгу видано за підтримки міського голови Тараса Кучми.

«Вже 14 липня на теренах нашої громади відбудеться подія, про яку повинен знати увесь світ. Ми сподіваємося, що це траурний захід буде не менш велелюдним, як у 1991 році. Провести в останню путь земляків – наш святий обов’язок. А ще ми зобов’язані цю трагічну історію переказати нашим нащадкам. Завдяки ентузіазму Мирона Бучацького, днями ми видамо книгу фактів про звірства, які творили «визволителі» на теренах Дрогобиччини. Сподіваюся, що ця книга матиме широке коло читачів», – прокоментував Тарас Кучма.

Перейти до вмісту