Які дороги відремонтували у Дрогобицькій громаді?

15 Вересня 13:43

Розпочались роботи з ремонту дорожнього покриття на вулицях Котляревського та Вільде.

Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради інформує про виконання запланованих на 2021 рік ремонтних робіт, які проводяться у Дрогобицькій громаді.

Від початку року в Дрогобицькій громаді було проведено ряд ремонтних робіт. Станом на сьогоднішній день ремонт проведено на вулиці Шашкевича, Проектованій, Коновальця (внутріквартальна) та Самбірській (внутріквартальна).

Частково або повністю відремонтовано тротуари на вулицях Будівельній, Маріїнській, Пилипа Орлика, Нижанківського (тротуар та підпірну стінку), та на вулиці Самбірській (ділянка між Вічним вогнем та вулицею Сагайдачного).

Комбінат міського господарства продовжує заплановані роботи. Зараз проводяться ремонтні роботи на вулиці Котляревського. Також розпочинаємо роботи на вулиці Вільде. В частині запланованих робіт, зокрема по вулиці Стуса в Дрогобичі та вулиці Мекелити у Стебнику – нас затримує момент співфінансування, бо наразі чекаємо грошей з обласного бюджету, – зазначив директор Департаменту міського господарства Ростислав Пошивак.

Також від початку року проведено поточні (ямкові) ремонти доріг в Дрогобичі та Стебнику і підсипка гравійних доріг в селах Дрогобицької громади.

Чат-бот Гаряча лінія