Щоб зекономити бюджетні кошти, працівники виконкому ДМР йдуть у безоплатну відпустку

8 Квітня 15:29

У зв’язку з погіршенням фінансової ситуації через запровадження строгих заходів карантину та з метою економії бюджетних коштів, працівники виконавчого комітету Дрогобицької міської ради йдуть у відпустку без збереження заробітної плати. У таку ж відпустку піде й керівництво міста.

«Ситуація, яка склалася, вимагає обмеження фінансових видатків. Запровадження карантину негативно відбилося на фінансовій діяльності не лише комунальних підприємств міста, а й виконавчого комітету міської ради. Ми розглянули можливість тижневої безоплатної відпустки для службовців міськради. Наші працівники з розумінням поставились до ситуації та погодились на тижневу безоплатну відпуску, на яку виходитимуть почергово. Однак, незважаючи на офіційну відпустку, службовці виконуватимуть свої функції чи дистанційно, чи безпосередньо на робочому місті, оскільки ми повинні забезпечити належним чином роботу місцевого самоврядування», – коментує ситуацію заступник міського голови Дрогобича Володимир Коцюба.

Нагадаємо, раніше зі своїх зарплат службовці міськради виділили понад 500 тисяч гривень на закупівлю необхідного медичного обладнання для Стебницької міської лікарні, куди у випадку спалаху коронавірусу на Дрогобиччині ушпиталюватимуть інфікованих хворих.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту