#щасливі_діти: Ваша дитина відвідує садок? Пропонуйте своє бачення створення комфортних умов

29 Жовтня 8:45

З жовтня у Дрогобичі спеціальна комісія інспектує заклади дошкільної освіти. Очолює комісію міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

“Раніше ми проінспектували школи щодо готовності до навчального 2019-2020 року. Зараз завершуємо інспекцію дитсадків. Мета цих перевірок полягає у формуванні бази даних проблем, які потрібно вирішити. У ході перевірок ми спілкуємося з колективами, дітьми, батьками. Відтак після завершення цієї перевірки, мною ініційовано нараду за участі керівників ЗДО та завгоспів. У ході цієї наради ми сформує уточнений план вирішення проблем у сфері дошкільної освіти. Відтак подамо пропозиції підчас формування нового бюджету, аби на 2020 рік закласти кошти на вирішення цих проблем”, — прокоментував Тарас Кучма.

Попри те, що за період з 2016 року на утримання дитячих садків Дрогобича та Стебника, а саме: ремонт приміщень, дахів та закупівлю обладнання — виділено 8 мільйонів 233 тисячі гривень, активно долучилися й батьки. За це Тарас Кучма окремо висловив подяку батькам.

Після 10 листопада, відбудеться ініційована зустріч міського голови, керівників структурних підрозділів ДМР з керівниками та завгоспами закладів дошкільної освіти.

Впродовж інформаційної кампанії інспектування ЗДО у соціальних мережах батьки висловлювали свої пропозиції щодо функціонування садків. Можливо хтось з певних причин не висловив своєї пропозиції, тому пропонуємо до 8 листопада всі пропозиції надсилати на електронну скриньку прес-служби Дрогобицької міської ради: press@drohobych-rada.gov.ua з позначкою “#щасливі_діти“.

Після збору пропозицій, їх буде опрацьовано та представлено на нараді з керівниками дитсадків з метою подальшого вирішення.

Чат-бот Гаряча лінія