Хворих на COVID-19 у Стебницькій лікарні лікують у 2 відділеннях

16 Червня 14:48

КНП «Стебницька міська лікарня» входить до числа 5 закладів у Львівській області, які визначено закладами другої хвилі для прийому хворих чи з підозрою на коронавірус.

Як зазначає керівник КНП «Стебницька міська лікарня» Наталія Стецик, медична допомога хворим на коронавірус надається безоплатно. Пацієнтів безкоштовно забезпечують лікарськими засобами для лікування як СOVID-19, так і ускладнень та супутніх захворювань.

Станом на сьогодні, 16 червня, у Стебницькій міській лікарні перебувають на лікуванні 6 пацієнтів з діагнозом коронавірусу. Троє з них перебувають у інфекційному відділенні, а троє інших у відділенні інтенсивної терапії. У палатах інтенсивної терапії пацієнтів підключають до моніторів життєвих функцій. При важких станах пацієнтів переводять на кероване дихання за допомогою апаратів штучної вентиляції легень.

Під час обстеження та лікування пацієнти обов`язково повинні бути у захисних масках, а лікарі та медичні сестри – у спеціальних засобах індивідуального захисту: захисних костюмах, рукавицях, щитках, распіраторах, бахілах та ін.

Нагадаємо, вчора у Стебницьку міську лікарню госпіталізували 2 дрогобичанок з підозрою захворювання на СOVID-19.

У Дрогобичі 25 офіційно підтверджених випадків захворювання на коронавірус, у Стебнику – 4, Трускавці – 4, Бориславі – 2, у Дрогобицькому районі – 3. Сумарно у Дрогобицькому регіоні зафіксовано 38 випадків інфікування коронавірусом. 19 хворих вже одужали, з них 17 у Дрогобичі та Стебнику, 2 – у Трускаці. Троє померло.

Чат-бот Гаряча лінія