У Стебнику та Болехівцях ремонтують дороги

6 Травня 12:03

Незважаючи на війну в країні та обмеження з фінансуванням, в житлово-комунальній сфері громади тривають планові ремонтні роботи. Комунальні служби працюють у штатному режимі та виконують заплановані ремонти, зокрема з благоустрою території.

У Стебнику, який є другим за чисельністю населеним пунктом Дрогобицької громади, ведуться активні ремонтні роботи на дорогах, які були заплановані на цей рік.

Мова йде про поточний ремонт доріг на вулицях Трускавецькій, Дрогобицькій, Грушевського, Володимира Великого, Пантелеймона Куліша, Калнишевського, Січових Стрільців, Шептицького та Гоголя.

Також буде відремонтовано вулицю Шкільну у селі Болехівці, яке належить до Стебницького старостинського округу.

В часі війни максимум зусиль ми зосередили на роботі гуманітарного штабу, облаштованого на базі міської ради та на роботі з внутрішньо переміщеними особами, які зараз проживають в нашому місті. Але попри це намагаємось виконувати заплановані роботи з ремонту вулиць та благоустрою територій, – наголошує староста Стебника та Болехівців Тарас Городиський.

Окрім ремонтів доріг, днями також розпочались роботи з відновлення освітлення на вулицях Стебника, в рамках яких проводиться заміна старих непрацюючих ламп на нові.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту