У стаціонарі Стебницької лікарні перебуває 105 пацієнтів, із них 13 – в реанімації, – Володимир Чуба

22 Листопада 16:13

Ковідна недуга на Дрогобиччині поступово іде на спад – таку інформацію озвучив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба. За словами головного медика міста, за минулий тиждень ковід діагностували в 268 осіб, це на 25 недужих менше, ніж позаминулого тижня. Із загальної кількості хворих – 75 мешканці Дрогобича, 20 – Стебника, 11 – Трускавця, 46 – Борислава та Східниці, 106 – району.

Станом на ранок 22 листопада у Стебницькій міській лікарні в інфекційному відділені перебуває 105 пацієнтів, із них – 13 в реанімації, 1 – під’єднаний до апарату ШВЛ. Маємо невтішну статистику по кількості смертей, за минулий тиждень у Стебницькому медзакладі померло 20 недужих, – повідомив Володимир Чуба.

Також за словами Володимира Чуби, завдяки тому, що у Стебницькій лікарні цими днями встановили додатковий резервуар для рідкого кисню – вдалося відвернути проблему із забезпеченням киснем ковідних хворих.

Уся річ у тому, що на вихідних сталася поломка на Львівському хімзаводі, який постачає кисень ковідним лікарням регіону та України. Завдячуючи новому резервуару для зберігання кисню, ємністю 9 т. – Стебницький медзаклад не відчув цих перебоїв, бо мав достатній запас рідкого кисню, – підкреслив Володимир Чуба.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту