У партнерстві громади і влади вдалося капітально відремонтувати частину вулиці Г. Сковороди

22 Червня 14:05

У Дрогобичі ще один успіх партнерства громади і влади: капітально відремонтовано частину вулиці Г. Сковороди.

Мешканці вулиці об’єдналися в ініціативну групу і подавали проєкт на Конкурс місцевих ініціатив, але перемогу не здобули. У випадку перемоги, проект профінансували б з бюджетів міста та області, а також внеску громади.

З написанням проекту ініціативній групі, яку очолює Наталія Пилипів, допомогли у КУ “Інститут міста Дрогобича”.

Оскільки громада кошти зібрала у сумі 200 тис. грн30% від суми, а місто було готове виділити свою частку, зважаючи на ініціативу мешканців, ремонт вулиці вирішили все таки зробити. Так, з міського бюджету виділили 300 тис. грн, а не вдвічі менше, як передбачалося на етапі подання проекту.

У підсумку, на частині вулиці Сковороди замощено 1200 кв м бруківки, облаштовано благоустрій.

Наприкінці минулого тижня на відремонтованій ділянці вулиці мешканці міста спільно з міським головою Тарасом Кучмою та керівником Департаменту міського господарства Романом Москаликом перерізали стрічку та оглянули зроблене.

“Таких вулиць, як Г.Сковороди, які не є основними артеріями міста, але потребують ремонту, багато у Дрогобичі. Але ми бачимо яскравий приклад здорового активізму, позиції громади і зрештою того, чого ми прагнули чотири роки – партнерства громади і влади. Дякую мешканцям за партнерську співпрацю і спільний результат”, – прокоментував міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Другу частину вулиці мешканці також планують відремонтувати за вище згаданим алгоритмом дій. А зараз, найбільше від оновленої вулиці радіють молоді батьки та діти, адже на вулиці гамірно, а рівне дорожнє покриття дозволяє дітворі кататися на велосипедах, самокатах, скейтбордах.

До слова, завдяки активній позиції мешканців мікрорайону, недавно неподалік вулиці Г.Сковороди, в межах обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області, реалізовано проект «Побудова дитячого майданчика на вулиці Спортивній (на перехресті з вулицею Бетховена) м. Дрогобич».

Чат-бот Гаряча лінія