У парку Культури та відпочинку розчистили береги річки Серет: там планують облаштувати лавочки та прогулянкові тротуарні зони

20 Січня 11:03

Очищають річки, парки та сквери міста – комунальники КП «Служба муніципального управління» незважаючи на зимовий період, який цьогоріч теплий та без примх погоди, продовжують наводити лад в парках міста. Так, цими днями Дільниця зеленого господарства ініціювала чергову екологічну акцію в Парку культури та відпочинку.

Комунальники розчистили береги річки Серет, що протікає через паркову зону та прибрали там сміття.

Розчищення річок систематично проводиться нашою службою з метою збільшення їх пропускної спроможності потоку води. Зокрема мова йде про роботи з видалення наносів – ґрунту, сміття, гілок, дерев, гравійно-піщаної суміші та піску, – наголошують у КП «СМУ».

В комунальній службі додають – з ініціативи Дрогобицької міської ради, уже зовсім скоро в Парку культури та відпочинку буде висаджено молоді дерева та прокладуть стежки вздовж річки Серет з метою збільшення та покращення прогулянкових паркових зон.

Також комунальники звертаються до мешканців із проханням – не засмічувати паркові зони міста, адже вони є місцями відпочинку та активного дозвілля в місті, не скидувати сміття на берегах річок, дотримуватися правил сортування та утилізації відходів.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту