У Народному домі творчі колективи вітали з Днем міста, а у фойє експонували тематичні виставки

22 Вересня 11:25

Вчора, з нагоди Дня міста Дрогобича у Народному домі ім. Івана Франка відбувся благочинний концерт під час якого проводився збір на потреби військових.

У концертній програмі взяли участь творчі колективи Народного дому імені Івана Франка, серед яких Народні ансамблі «Верховинка», «Оксамит», «Барви Карпат», «Прикарпатські візерунки», які подарували глядачам танцювальні композиції.

Усіх присутніх у залі з Днем міста та Різдвом Пресвятої Богородиці привітав очільник міста Тарас Кучма.

Шановні дрогобичани та усі, хто сьогодні розділяє з нами радість з нагоди уродин нашого міста, щиро вітаю з нашим святом та з Різдвом Пресвятої Богородиці. В цей день хочу привітати та побажати, щоб ті діти, які сидять тут у залі, ніколи більше не пізнавали трагедій війни. Щоб наші діти виросли у великій, могутній, сильній, Богом даній нам українській державі, яка буде не просто процвітати, а яка буде прикладом не боротьби, а життя, не ненависті — а любові. І ніхто нам не завадить зробити все, щоб наша велика держава була вільною та незалежною зі щасливими людьми, — наголосив Тарас Кучма.

Паралельно з виступами творчих колективів, у фойє Народного дому експонували фотовиставку про Дрогобич, виставку магістрантів художньо-прикладного мистецтва Дрогобицького державного педагогічного університету та роботи дітей Дрогобицької дитячої художньої школи.

Окрім цього, для малечі діяли майстер- класи з виготовлення виробів патріотичного спрямування.

Справжнім сюрпризом для глядачів була виставка з аптеки-музею Йогана Зега, який розташований у бориславському міському парку культури та відпочинку і обладнаний під аптеку винахідника нафтової промисловості Йогана Зега. Гості мали змогу оглянути аптечні препарати та масла, колекцію гасових ламп різних епох, модель приладу для розділення нафти на фракції, штангласи з аптек Борислава початку XX століття тощо.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту