У міськраді сформували дорожню карту вирішення проблем дошкільної освіти

12 Листопада 18:58

Як вирішувати проблеми дошкілля, які накопичилися за роки у Дрогобичі та Стебнику? Сьогодні, 12 листопада, дорожню карту напрацьовували під час наради у міськраді.

Участь у нараді, в ході якої сформували дорожню карту взяли заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар, фахівців відділу освіти та фінансового управління ДМР, керівники закладів дошкільної освіти міст Дрогобича та Стебника. Нарада відбулася під головуванням міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

Нагадаємо, у Дрогобичі відбувалася інспекція закладів дошкільної освіти Дрогобича, яку ініціював міський голова Тарас Кучма.

На початку наради Тарас Кучма наголосив, що особисто з комісією відвідав усі дошкільні заклади міста.

За підсумками інспекції, міський голова озвучив низку зауважень та пропозицій:

– необхідність створення комфортних умов для дітей;

– перегляд заробітних плат працівників, з метою їх збільшення;

– відсутність трудової дисципліни в окремих закладах;

– розподіл коштів однаковий, а умови — різні.

Відтак учасники наради сформували дорожню карту вирішення першочергових проблем у дитсадках міста.

Також в ході наради було озвучено пропозиції батьків, які надійшли на електронну скриньку прес-служби міської ради. Ці десять пропозицій також включено у дорожню карту.

Як наголосила начальник фінансового управління Оксана Савран, шляхів залучення коштів для вирішення проблем дитсадків є кілька: участь у програмах та конкурсах, залучення різних бюджетів. Частину коштів буде виділено з місцевого бюджету.

Підбиваючи підсумки зустрічі Тарас Кучма наголосив:

«Проблеми, які накопичилися роками, а особливо ті, на які вказують батьки, потрібно вирішувати разом. Діти — це святе.».

Також міський голова закликав керівників ЗДО приділити увагу роботи психологів з дітьми, оскільки це одна з вимог часу сьогодення.

На завершення, через присутніх керівників, Тарас Кучма висловив подяку батькам, які долучаються до розвитку дошкілля у Дрогобичі та Стебнику.

Наступна зустріч у такому форматі відбудеться після затвердження бюджету на 2020 рік — у січні-лютому.

Чат-бот Гаряча лінія