У міськраді планують розширити функції Картки Дрогобичанина

15 Грудня 13:40

У Дрогобичі успішно функціонує проект Картка Дрогобичанина. Це соціальний проект, який дає змогу пільговикам безкоштовно користуватися громадським транспортом, а іншим власникам карток – отримати знижку на проїзд. Станом на сьогодні цією Карткою користуються понад три тисячі громадян. Реалізація проекту у Дрогобичі відбувається у співпраці Дрогобицької міської ради, Ощадбанку, Symbol Transport та VISA.

У середу, 15 грудня, у міськраді відбулась робоча нарада під головуванням заступника міського голови Володимира Коцюби.

Під час наради обговорили поточну ситуацію з реалізації проекту, виконання Договору компанією «Е-рішення», яка надає ІТ-послуги та можливості розширення функцій Картки.

У підсумку було прийнято рішення надіслати листа з вимогою виконання своїх обов’язків компанією «Е-рішення» для оперативного вирішення технічних питань, що дасть можливість продовжити процес виготовлення нових Карток Дрогобичанина.

На наступній зустрічі учасники наради розглянуть пропозиції щодо розширення функцій Картки Дрогобичанина, зокрема використання її у комунальних та мистецьких закладах міста.

Нагадаємо, Картка Дрогобичанина є складовою системи електронних технологій у громадському транспорті міста. Так, громадяни мають змогу не лише здійснювати безготівковий розрахунок за проїзд у громадському транспорті, а й відстежувати рух маршруток онлайн чи на електронних табло, які розміщені на зупинках.

Крім цього зараз у міській раді працюють над уніфікацією зупинок громадського транспорту.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту