У місті продовжують еко-акції з озеленення: на Самбірській висадили нові ялиці

13 Квітня 16:29

У Дрогобичі триває процес озеленення міста. Попри кронування та видалення старих дерев, які несуть загрозу перехожим, у місті та громаді активно реалізовують екологічні ініціативи з висадки молодих саджанців.

У четвер, у часі приготувань до Великодня, на вулиці Самбірській провели чергову висадку молодих дерев — п’ять ялиць звичайних.

Акцію озеленення підтримали міський голова Дрогобича Тарас Кучма та його заступники Володимир Коцюба та Роман Москалик.

Закликаю усіх мешканців та еко-активістів долучитись до доброї справи з висадки молодих насаджень у нашому місті. Висаджувати нові дерева — це потреба часу. Тому ми заохочуємо усіх мешканців дбати про свої прибудинкові території та проявляти ініціативи, — зазначив Тарас Кучма.

Також висадку нових саджанців днями провели і на вулиці Петра Сагайдачного та Володимира Винниченка. Там висадили алеї з кленів Глобозумів. Ці дерева мають симетричну кулеподібну кроку та високу декоративну цінність.

У Дільниці зеленого господарства радо вітають різного роду ініціативи, які проявляють мешканці громади. Як розповіла Наталія Пилипів, у них можна замовити послугу висадки іменного дерева з нагоди дня народження чи іншої важливої нагоди, подарувати дитині чи іншій близькій людині, або ж просто передати саджанці чи долучитись до їх висадки, аби нові дерева наповнювали місто красою та чистим повітрям.

За детальною інформацією слід звертатись у Дільницю зеленого господарства КП «СМУ»: 3-71-25, 3-79-27, 067-313-18-76 (Наталія Пилипів).

Перейти до вмісту