У Дрогобичі розпочали святкування Дня захисника України

14 Жовтня 15:19

На площі Замкова гора розпочали урочистості з нагоди 14 жовтня – свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня створення УПА та Дня українського козацтва.

Сьогодні площа Замкова Гора наповнена атмосферою історичних подій – тут танцюють гопак, співають давні стрілецькі пісні та варять куліш. Центральною частиною міста гуляють костюмовані групи козаків, повстанців та сучасних воїнів-атовців. А в сквері біля храму святого Варфоломія розгорнули виставку зброї, – всі охочі можуть повчитись розбирати та збирати зброю та стріляти по мішенях.

О 13.00 на сцені, розміщеній на площі Замкова гора, розпочались урочисті заходи та виступи народних вокальних і танцювальних колективів.

Після гімну України та благословення Владики, зі святом дрогобичан та гостей міста привітав голова Дрогобицької громади Тарас Кучма.

«Цей день є особливим для нашої країни і для нашої громади. На Сході продовжується війна. Не просто так чотири свята поєднались сьогодні в одному дні. Це день пам’яті про тих, кого з нами вже нема, про тих, хто здобував і продовжує здобувати свободу. 200 тисяч воїнів захищають нас, ризикуючи своїм життям, аби ми мали мирне небо над головами. Тому я дуже хочу, щоб сьогоднішній день ми не відсвяткували, а провели з молитвою і пам’яттю про всіх захисників» – закликав Тарас Кучма.

Урочистості, з нагоди Дня захисника України у Дрогобицькій громаді продовжуватимуться сьогодні та завтра патріотичними заходами в центральній частині міста, театрі та Народному домі.


Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України | Програма заходів

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту