У Дрогобичі планують створити консультативну службу для осіб, які постраждали від домашнього насильства

25 Травня 16:30

Домашнє насильство – одна з проблем сьогодення. Часто особам, які потерпають від домашнього насильства, нікуди подітись. Для цього функціонують спеціальні консультаційні служби.

Так, днями відбулася тристороння зустріч за участі заступника міського голови Андрія Ковча, начальниці Дрогобицького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксани Матчишин та представниці Львівської облдержадміністрації Уляни Дорош – начальниці управління з питань праці та сімейної політики департаменту соцзахисту населення.

Під час зустрічі посадовці обговорили можливість створення консультативної служби (спеціалізованої служби первинного соціально психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі) на теренах міста Дрогобича.

«Насильство у сім’ї – одна з соціальних проблем. Наше завдання як органу місцевого самоврядування – надання допомоги особам, які постраждали. Створення такої служби, а, відтак, й облаштування спеціального приміщення – це вагомий крок у вирішенні цієї проблеми. Переконаний, що у партнерстві з Львівською облдержадміністрацією, нам вдасться створити таку службу у Дрогобичі», – прокоментував Андрій Ковч.

Чат-бот Гаряча лінія