У Дрогобичі започаткували співпрацю з Київським університетом права НАН України

3 Липня 13:55

Між виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради та Київським університетом НАН України підписано Меморандум про співпрацю.

Меморандумом передбачено співпрацю у межах проведення наукових та дослідницьких заходів, стажувань, консультацій, підвищення рівня кваліфікації, навчання, розвитку міжнародного та внутрішнього туризму, залучення міжнародної технічної допомоги.

Меморандум підписали міський голова Дрогобича Тарас Кучма та ректор Київського університету права НАН України, Заслужений юрист України, професор – Юрій Бошицький, сьогодні, 3 липня, під час зустрічі у Дрогобицькій ратуші.

Участь у зустрічі також взяли начальник відділу освіти Петро Шев’як, Ольга Заяць – керівниця Дрогобицького ліцею, Наталія Ластов’як – керівниця ліцею №3, Володимир Крайчик – керівник ліцею №16, Наталія Харитонова – керівниця гімназії №10.

У ході зустрічі учасники обговорили можливість навчання, стажування, підвищення кваліфікації дітей та вчителів у Київському університеті права. Також Юрій Бошицький висловив побажання створити при навчальних закладах міста кабінети історії українського права імені Миколи Василенка.

За словами ректора, сьогодні вкрай важливо зберегти студентів в Україні, а також докласти максимального розвитку для формування їх, як особистостей вихованих, культурних, освічених.
Зі свого боку, міський голова Дрогобича Тарас Кучма запропонував Юрію Бошицькому створити філію університету у Дрогобичі. На думку міського очільника, такий крок лише підсилить статус Дрогобича як університетського міста.

На завершення зустрічі головний освітянин міста Петро Шев’як разом з колегами обговорили з ректором університету подальшу співпрацю, зокрема й на теренах Дрогобича, як міста з освітянськими традиціями.

Чат-бот Гаряча лінія