У Дрогобичі відкрили першу соціальну крамницю-майстерню «Надія» | Відео

6 Грудня 9:46

Ідея відкриття соціальної крамниці та місця, де можна буде проводити численні майстер-класи для діток та молоді з інвалідністю належить керівниці Добровільного товариства захисту дітей-інвалідів «Надія» Ірині Дзюрах. Нововідкрите приміщення поєднуватиме в собі кілька функцій: простір для майстер-класів, крамницю, де реалізовуватимуть вироби дітей з особливими потребами та сувеніри, а також інклюзивну тренінгову кухню. Символічно, що відкриття соціальної крамниці відбулося в Міжнародний день людей з інвалідністю, 3 грудня.

На відкриття важливої соціальної установи прибуло керівництво міста та району, а також батьки діток з особливими потребами, якими опікується ДДТЗДІ «Надія».

Ми як відповідальна влада маємо зробити усе для того, щоб дітки з особливими потребами мали змогу проводити свій вільний час у гідних умовах та розвивати свої таланти. Від цих діток віє неймовірним теплом та світлом, тож вони заслуговують нашої турботи та уваги, – наголосив заступник міського голови Дрогобича Андрій Ковч.

Новобудову освятили та провели екскурсію приміщеннями соціальної установи. Як наголошує Ірина Дзюрах, саме тут тепер проходитимуть численні майстер-класи вихованців «Надії». На теплі та творчі зустрічі запрошують усіх охочих.

Ви знаєте, що наші діти напрочуд талановиті – виготовляють листівки, вироби з бісеру, прикраси до новорічних свят, свічки тощо. Усе це тепер можна придбати в одному місці – нашій соціальній крамниці. З іншої сторони приміщення у нас відкрито інклюзивну тренінгову кухню, яка дасть змогу навчати наших вихованців елементарних нюансів куховаріння, створення солодких шедеврів та багато іншого, – наголосила Ірина Дзюрах.

За внесок у інклюзію та турботу про молодь і дітей з інвалідністю, перший заступник міського голови Ігор Герман, заступник міського голови Андрій Ковч та керівник організаційного відділу Ірина Кушнір вручили Ірині Дзюрах та працівникам і батькам ДДТЗДІ «Надія» подячні грамоти від міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

Двері соціальної крамниці-майстерні уже відкрито. До старту різдвяно-новорічних свят тут проводитимуть численні майстер-класи та реалізовуватимуть найрізноманітнішу сувенірну продукцію. Жертводавців та бажаючих придбати дитячі вироби, або ж долучитися до майстер класів чекають за адресою: Дрогобич, вулиця В. Чорновола, 4 (навпроти медичного центру «Алли Бульби»).

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту