У Дрогобичі вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15 Лютого 22:39

У суботу, 15 лютого, у 31-шу річницю виведення радянських військ з Афганістану, у Дрогобичі вшанували учасників бойових дій на території інших держав.

Традиційно, біля монументу воїнам, полеглим в Афганській війні, відбулося віче пам’яті.

Поминальною панахидою під керівництвом військового капелана отця Івана Гнатіва вшанували пам’ять загиблих.

Голова регіональної спілки ветеранів Афганістану Іван Андруневчин висловив подяку особам, які долучилися до організації заходу. Медалями Спілки ветеранів Афганістану Іван Андруневчин нагородив отця Івана Гнатіва, Ростислава Зубка, Володимира Партику. А сім’ям загиблих та інвалідам Афганської війни передав матеріальні допомоги.

Пам’ять полеглих воїнів вшанували хвилиною скорботи та військовим салютом.

До монументу пам’яті учасники дійства поклали квіти та лампадки.

На завершення усіх присутніх традиційно запросили скуштувати солдатської каші.

Ведучим віче виступив Іван Сех.

Також цього дня пам’ять учасників бойових дій на території інших держав вшанувало й керівництво міста — міський голова Дрогобича Тарас Кучма, його заступники Ігор Герман та Володимир Коцюба спільно з в.о. голови Дрогобицької РДА Русланом Щербою. У зв’язку зі щільним графіком — проведенням масштабного освітянського заходу EdCamp та зустріччю із заступником Міністра освіти і науки України Любомирою Мандзій, посадовці прибули до монументу воїнам, полеглим в Афганській війні, після віче, де поклали квіти та вшанували пам’ять загиблих молитвою.

За матеріалами Ярослава Грицика
Фото автора

Чат-бот Гаряча лінія