У Дрогобичі вдруге відбудеться Ярмарок вакансій

18 Листопада 14:05

Часто на вулицях міста у розмовах його мешканців чуємо розмови про працевлаштування та пошук вакансій у Дрогобичі.

Так, цьогоріч Дрогобицька міська рада спільно з Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості вдруге проведуть «Ярмарок вакансій».

Захід відбудеться 3 грудня у приміщенні Народного дому імені Івана Франка.

Про формат проведення заходу, запрошення роботодавців, промоцію заходу, говорили днями, під час робочої зустрічі, яка відбулася у міськраді під головуванням міського голови Тараса Кучми. Участь у нараді взяли керівник центру зайнятості Богдан Волошин, заступник міського голови Володимир Коцюба, керівник відділу економіки ДМР Тарас Бачинський, керівник прес-служби ДМР Зеновій Квасній.

«Минулого року ми спробували вперше провести цей захід і ми отримали позитивний результат. Молодь, студентство, мешканці міста відвідали цей захід. Містяни мали змогу контактувати безпосередньо з роботодавцями та обговорювати умови праці. Тобто цей захід став своєрідною презентаційно-комунікаційною платформою. Тому ми продовжуємо цю позитивну практику», — наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Своєю чергою Богдан Волошин запропонував в цьому році знову запросити роботодавців, коледжі та училища регіону для презентації як робочих вакансій, так і навчальних вакансій. Таким чином «ІІ Ярмарок вакансій» стає регіональним. Розрахований цьогорічний захід на випускників шкіл.

До організації проведення заходу також долучать відділ освіти, відділ культури та мистецтва, відділ молодіжної політики, сім’ї та спорту ДМР.

Цьогорічний захід відбудеться під гаслом «Живи і працюй — з нами Дрогобич будуй!».

Традиційно, в межах підготовки «ІІ Ярмарку вакансій» відбудеться конкурс на кращий малюнок серед учнів шкіл. Переможець конкурсу отримає приз.

Нагадаємо, ідею проведення «Ярмарку вакансій» у Дрогобичі запозичено з міста-партнера Грайфсвальд у Німеччині.

Роботодавців, керівників коледжів та училищ просимо надсилати свої пропозиції щодо співпраці на е-скриньку прес-служби ДМР press@drohobych-rada.gov.ua з позначкою #Ярмарок_вакансій.

Чат-бот Гаряча лінія