У Дрогобичі базується рота Нацгвардії, яка патрулюватиме у Дрогобицькому районі

21 Січня 17:15

У четвер, 21 січня, з робочим візитом до Дрогобича завітала голова Львівської обласної ради Ірина Гримак. Посадовця провела кущову нараду з очільниками громад Дрогобича, Борислава, Меденич, Стебника, Східниці та Трускавця. Одним з питань порядку денного було напрацювання домовленостей про утримання у Дрогобичі Патрульної роти Нацгвардії, яка допомагатиме правоохоронцям підтримувати громадський порядок в межах Дрогобицького району.

У складі роти перебуває 120 військовослужбовців, в тому числі і кінологічна група, яка патрулюватиме із собаками.

Після наради посадовці оглянули місце розташування військовослужбовців у Дрогобичі та домовилися про утримання роти на умовах співфінансування.

«Частину коштів даватимуть громади, ще частину будемо шукати в обласному бюджеті. Дякую керівникам громад за підтримку такого рішення. Переконана, що таким чином вдасться запобігти злочинам та зробити життя мешканців Дрогобицького району безпечнішим. Бажаю нацгвардійцям спокійної роботи», – прокоментувала Ірина Гримак.

Очільник громади Тарас Кучма також наголосив колегам, що це рішення є вкрай важливим і сприятиме зменшенню злочинності у регіоні.

Перейти до вмісту