Учасниця Дитячого парламенту Софія Фляк презентувала дослідження щодо активності молоді в громадському житті міста

23 Травня 15:48

18 травня, у Львівському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Юрія Дрогобича відбулась XXXI звітна обласна учнівська конференція «Організаційно-методичні засади діяльності шкільного наукового товариства МАН України» за участю Ради директорів навчальних установ Львівщини.

У першій частині конференції провели пленарне засідання наукового товариства учнів Дрогобицького ліцею, який є одним із закладів освіти, що стимулює і залучає школярів до експериментування, конструювання та дослідження.

У рамках звітної науково-практичної конференції, учениця Дрогобицького ліцею та учасниця Дитячого парламенту Софія Фляк презентувала результати дослідження науково-дослідницької роботи на тему «Молодь в громадському житті міста (на прикладі Дитячого парламенту Дрогобицької ОТГ)». Завдання роботи полягало в аналізі проектів Дитячого парламенту та активності його учасників в різних сферах життя міста.

Ми пишаємось, що наша учениця висвітлила таку важливу тему. Адже, коли пишуть такі роботи, їм важливо дослідити участь молоді у громадському житті. Дитячий парламент дає можливість реалізувати себе, бути активними, розкрити свій потенціал та впроваджувати свої ідеї задля покращення громадського життя, — поділилась думками працівниця Дрогобицького міського центру соціальних служб Наталія Городиська.

Метою роботи було дослідити рівень залученості молоді до місцевого самоуправління на Дрогобиччині. На основі опитування, яке проводилось серед учнів 8-11 класів, Софії Фляк вдалось підтвердити свою гіпотезу: молодь міста є активною, а основним чинником, який спонукає молодих людей до громадської діяльності є бажання принести користь громаді та рідному місту.

Додамо, Дитячий парламент кілька років поспіль діє при Дрогобицькому міському центрі соціальних служб та об’єднав навколо себе небайдужу молодь, яка прагне змінюватись та змінювати світ навколо себе.

Перейти до вмісту