Увага всім! У двох дрогобичан підтверджено інфікованість коронавірусом

18 Квітня 10:28

У двох дрогобичан, які перебували на самоізоляції з діагнозом “пневмонія”, шляхом тестування ПЛР підтверджено інфікованість коронавірусом.

Стан інфікованих задовільний. Вони залишаються на самоізоляції. Сьогодні організовано тестування їхніх близьких, з якими вони контактували.

Про це у суботу, 18 квітня, повідомив начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба.

За оперативною інформацією Міжрегіонального координаційного штабу з протидії коронавірусу на Дрогобиччині, станом на 10:00 18 квітня впродовж останньої доби жодного випадку госпіталізації з підозрою на коронавірус на території Дрогобиччини не виявлено.

У зв’язку з ситуацією, закликаємо громадян зберігати спокій та наголошуємо на необхідності дотримання строгих правил карантину. Просимо на Великодні свята залишатися вдома.

Інформація Львівської обласної державної адміністрації

У період з 23:00 17 квітня по 9:30 18 квітня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 19 осіб.

Пацієнти з Миколаївського, Пустомитівського районів та міст Львів та Стрий.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 89 осіб.

На самоізоляції знаходяться 799 особа. За увесь час виписано – 195 пацієнтів. Стан більшості хворих – середньої важкості. У 15-ти пацієнтів стан важкий. Немає пацієнтів на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 1083 людини.

За увесь час в сумі у 760 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підоою на коронавірус є 120 осіб У 221 пацієнта позитивний результат тесту на коронавірус, з них 8 осіб померли. Троє осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 11 пацієнтів одужали.

 

Чат-бот Гаряча лінія