Увага всім! На території міста розпочато командно-штабне навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

18 Серпня 9:33

У середу, 18 серпня, на території Дрогобицької міської територіальної громади розпочато командно-штабне навчання “Дії органів управління та сил цивільного захисту Дрогобицької міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області при виконанні заходів цивільного захисту при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в екстремальних умовах мирного часу та особливого періоду та ліквідації їх наслідків”.

Навчальні збори розпочали о 8:30 у сесійній залі міської ради. Відпрацьовано механізми взаємодії та оповіщення населення.

Як повідомляють у відділі НС та ЦЗН, цього дня запланово проведести позачергову перевірку технічних засобів оповіщення міста сигналами цивільного захисту з реальним включенням електросирен, навчально-практичне відпрацювання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на локаціях. Також надзвичайники відпрацюють ситуацію з переведенням сил цивільного захисту населення у режим підвищеної готовності, підготовку до погіршення погодних умов, ліквідації наслідків ДТП з розливом аміаку, пожежі у житловому будинку із вибухом газу.

Закликаємо мешканців зберігати спокій, ситуація носять навчальний характер.

Чат-бот Гаряча лінія