Туристи у Дрогобичі зможуть отримати карту власних селфі-маршрутів. ЗМІ

1 Жовтня 15:08

Онлайн-карту локацій міста, де можна зробити найкращі селфі, розробили у Дрогобичі в квітні цього року.

Оригінальний сувенір, якого більше не буде ні у кого, зможуть отримати туристи, які побували у Дрогобичі.

Як розповів у коментарі Zruchno.Travel директор Дрогобицького туристичного інформаційного центру Ігор Чава, тепер мандрівники можуть замовити в ТІЦ карту власного “селфі-маршруту” зі своїми фотографіями.

“У цьому сезоні ми розробили онлайн-карту селфі-точок Дрогобича, але крім того зараз ми будемо робити особисті селфі-карти туристів для сувенірів. Тобто турист, який приїжджає до нашого міста, може відвідати 15 туристичних локацій, зробити там селфі, надіслати їх нам, а ми помістимо ці фотографії на карту Дрогобича, роздрукуємо, заламінуємо й відправимо за вказаною адресою. Так у туристів буде залишатись унікальний, оригінальний сувенір на згадку про Дрогобич”, – зазначив Чава.

За словами Чави, ідея створити оригінальний сувенір з’явилася не випадково – схожу селфі-карту креативні співробітники Туристичного інформаційного центру зробили і подарували Чаві до Дня народження.Онлайн-карту локацій міста, де можна зробити найкращі селфі, розробили у Дрогобичі в квітні цього року.

Оригінальний сувенір, якого більше не буде ні у кого, зможуть отримати туристи, які побували у Дрогобичі. Як розповів у коментарі Zruchno.Travel директор Дрогобицького туристичного інформаційного центру Ігор Чава, тепер мандрівники можуть замовити в ТІЦ карту власного “селфі-маршруту” зі своїми фотографіями.

“У цьому сезоні ми розробили онлайн-карту селфі-точок Дрогобича, але крім того зараз ми будемо робити особисті селфі-карти туристів для сувенірів. Тобто турист, який приїжджає до нашого міста, може відвідати 15 туристичних локацій, зробити там селфі, надіслати їх нам, а ми помістимо ці фотографії на карту Дрогобича, роздрукуємо, заламінуємо й відправимо за вказаною адресою. Так у туристів буде залишатись унікальний, оригінальний сувенір на згадку про Дрогобич”, – зазначив Чава.

За словами Чави, ідея створити оригінальний сувенір з’явилася не випадково – схожу селфі-карту креативні співробітники Туристичного інформаційного центру зробили і подарували Чаві до Дня народження.
Автори ідеї: Ірина Марків та Наталія Мураль, дизайн: Олександр Сабинін.

Чат-бот Гаряча лінія