Туристично-інформаційний центр міста формує базу гідів у межах проекту «Соляний шлях Дрогобицького краю»

14 Березня 13:28

Попри повномасштабне вторгнення окупантів на українські землі – туристична галузь Дрогобича розвивається та постійно вдосконалює базу маршрутів, гідів та нових ідей для Вуличного музею, експонатами якого систематично поповнюються вулиці міста.

Задля покращення якості надання екскурсійних послуг – ТІЦ Дрогобича спільно із Трускавецьким інформаційно-курортним центром ще минулого року провели сертифіковані навчання для гідів регіону.

Такі навчання вкрай потрібні, оскільки сьогодні в Туристично-інформаційний центр міста Котермака відвідувачі звертаються не лишень за екскурсіями, але й інформацією стосовно нових цікавих туристичних маршрутів в регіоні, гідами, які можуть їх провести, цікавляться місцями, де можна смачно перекусити тощо. Реагуючи на такі потреби гостей міста, ми звертаємось до гідів нашого регіону (Тустань, Борислав, Східниця, Трускавець, Сколе, Нагуєвичі, Стебник та інші) та збираємо відомості про них. А саме, які маршрути вони пропонують туристам, якими мовами спілкуються, що цікавого рекомендують побачити гостям у нашому краї. Інформацію просимо надсилати мені особисто або ж в Туристично-інформаційний центр Дрогобича ( [email protected]), – розповідає керівниця ТІЦ Ірина Марків.

Збірна інформація щодо гідів регіону є корисною і в рамках проекту «Соляний шлях», який активно напрацьовують останні роки в Дрогобичі. За проектом – акумулюють інформацію та розробляють цікаві маршрути для туристів містами-сусідами за картою «Соляного шляху» регіону.

З давніх-давен Дрогобич славився своєю сіллю. За часів Австро-Угорщини видобуток солі у Дрогобичі за добу міг сягати 8 тонн, тому очевидно, що це був найприбутковіший вид заробітку. Продавали сіль, яку видобували у Дрогобицькому краї, у країни Центральної Європи, а торговий шлях, по якому везли у далеку далечінь назвали — соляним. Однак не всім відомо, що цей шлях пролягав через Борислав, Стебник, Нагуєвичі, Тустань. Остання була своєрідною митницею. Що стосується Борислава, Стебника та Східниці – там діяли свої осередки видобування солі. Зважаючи на це – ми збираємо інформацію про ці місця соляного шляху, його туристичні принади та вносимо на відповідну соляну мапу. Це дозволяє нам пропонувати туристам, які приїжджають у Дрогобич та ознайомлюються з цікавими надбаннями міста Котермака – рухатись далі та відкрити для себе туристичні принади й навколишніх міст та сіл, – додає Ірина Марків.

Зважаючи на це, гідів регіону просять зголошуватися та подавати відомості про себе та екскурсії, які вони проводять у ТІЦ Дрогобича, щоб сформувати єдину інформаційну базу для гостей, які приїжджають у наш край.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту