Тарас Кучма проінспектував хід ремонтних робіт в медичних закладах

5 Жовтня 11:36

Кілька потужних медичних установ Дрогобича оновлюються – у них тривають інтенсивні ремонтні роботи. Наскільки якісно та оперативно їх виконують – особисто цими днями, під час моніторингового візиту, інспектував міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Спільно із керівником відділу охорони здоров’я Володимиром Чубою, керманич міста відвідав три медичні заклади: КНП «Дрогобицька дитяча лікарня», КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» та КНП «Стебницька міська лікарня».

У дитячій міській лікарні тривають останні приготування до відкриття на першому поверсі сучасного інфекційного відділення. Тут уже облаштовано комфортні палати для маленьких пацієнтів та медперсоналу. Загалом відділення розраховане на 20 ліжкомісць та буде розділене на дві зони – для пацієнтів із повітряно-крапельною інфекцією та кишковою. Офіційне відкриття відділення заплановане на 8 жовтня.

Відділення повністю відремонтовано, має окремі виходи та входи. Є розподіл між палатами і приміщеннями загального користування. Роботи фактично завершені в повному об’ємі. З останніх – тривало монтування окремої вентиляційної системи майбутнього інфекційного відділення, – повідомила головний медик лікарні Оксана Стебельська.

Наступною проінспектували КНП «Дрогобицька міська лікарня№1». В медичній установі триває будівництво переходу між корпусами з облаштуванням додатковими приміщеннями для діагностичних кабінетів. Нагадаємо, цієї весни у Дрогобицькій міській лікарні повністю капітально відремонтували приймальне відділення установи, його осучаснили та поповнили новими оглядовими кабінетами і додатковими входами.

Як пояснює керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба, спорудження сучасного переходу між корпусами лікарні – вимога часу.

Це робимо для того, щоб пацієнтів із гострою серцевою патологією можна було оперативно доставити з приймального відділення через перехід в реанімацію кардіологічного відділення. Також на першому поверсі лікарні тривають роботи із облаштування кабінету під МРТ, – зазначив Володимир Чуба.

Завершальною в моніторинговому огляді була Стебницька міська лікарня. Із літа тут інтенсивно тривають ремонтні роботи в інфекційному відділі.

За словами Наталії Стецик, керівника КНП «Стебницька міська лікарня», на другому поверсі інфекційного відділу уже вдалося облаштувати сучасний та просторий хол, відтак капітально відремонтували 9 палат, проведено нову проводку, сантехніку тощо.

Дві палати зроблено покращеного типу із душовими кабінами.

Наразі тривають ремонтні роботи на першому поверсі інфекційного відділу в 14 палатах. Облаштовують місця загального користування. В лікарні збільшено кількість точок доступу до кисню – до 150.

Також нещодавно Стебницька міська лікарня отримала нове устаткування – кріоциліндр. Це величезний резервуар ємністю 3т із якого подаватимуть кисень ковідним пацієнтам.

Як резюмував міський голова Дрогобича Тарас Кучма, медицина міста якісно оновлюється і це тішить: попереду нові проєкти та реалізація низки амбітних планів.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту