Тарас Кучма привітав матерів та перших новонароджених малюків 2022 року

5 Січня 12:03

Привітали новонароджених та їхніх матусь: за доброю щорічною традицією у Дрогобичі керівництво міста в перші дні нового року вітає породівль міста. Зокрема, у період новорічних свят у Дрогобицькому пологовому будинку народилося двоє хлопчиків. Це перші діти у сім’ях дрогобичанок Мар’яни Веселовської та Ірини Медвідь. Станом ж на 5 січня у пологовому будинку Дрогобича на світ з’явилися 9 малят.

За ініціативи міського голови Дрогобича Тараса Кучми та відділу у справах сім’ї та молоді (керівник Леся Пашко) – молодих матусь не тільки привітали із поповненням, але й вручили потрібні дарунки. Зокрема, одяг для малюків, засоби гігієни, перші іграшки тощо.

Згідно міської програми, матерям двох хлопчиків, народжених у перші дні нового року, ми вручаємо так звані Пакунки малюка від імені влади міста. Іншим матерям, які станом на 5 січня перебувають в пологовому будинку та уже народили діток, даруємо пакунки із необхідними речами для новонароджених, – повідомила Олександра Пашко.

Подарунки матерям та новонародженій малечі особисто вручив міський голова Тарас Кучма, який завітав у пологовий будинок міста. Матусям очільник громади побажав здоров’я, наснаги у вихованні діток та привітав із святами, що наближаються.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту