Тарас Кучма зустрівся з мешканцями вулиці В. Великого та Самбірської

16 Липня 15:37

Виїзні прийоми громадян – це популярна практика комунікації керівництва та мешканців міста.
Цього тижня, окрім вулиці Фабричної, міський голова Дрогобича Тарас Кучма зустрівся й з мешканцями вулиць Володимира Великого та Самбірської.

Зустрічі Тараса Кучми з дрогобичанами відбувалися як у мікрорайонах, де проживають мешканці, так і у Дрогобицькій міській раді.

Пошкоджені каналізаційні мережі, дорожнє покриття, створення ОСББ, відключення квартир від централізованого опалення, – це ті проблеми, які мешканці вулиці В. Великого озвучили міському голові.

На вулиці Самбірській мешканці скаржаться на поганий тиск у мережі водопостачання на останніх поверхах будинків і також хочуть зорганізувати своє ОСББ та відключитися від мережі централізованого теплопостачання.

За результатами зустрічі, міський голова Дрогобича надав відповідні доручення відповідальним керівникам структурних підрозділів ДМР щодо усунення проблем, які виникли.

Також Тарас Кучма наголосив, що масштабні ремонти прибудинкових територій, про що так часто просять дрогобичани, заплановано на 2021-2023 років. Саме в ці роки планують відремонтувати рекордну кількість прибудинкових територій у Дрогобичі, адже цьогоріч і у попередні роки пріоритетом були центральні вулиці та масштабні інфраструктурні об’єкти міста.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту