Суд підтвердив законність обрання КП «Управитель ЖЕО» управителем багатоквартирних будинків у Дрогобичі

25 Лютого 10:51

19 березня 2019 року виконком Дрогобицької міської ради рішенням № 70 призначив комунальне підприємство «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Дрогобицької міської ради управителем багатоквартирних будинків на території м. Дрогобича. Об’єктами конкурсу визначено практично весь житловий фонд міста Дрогобича, крім будинків, в яких створено ОСББ та одно- або двоквартирні будинки.

Однак, однин зі співвласників багатоквартирного житлового будинку № 142 на вул. М. Грушевського подав позов до суду на Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради про визнання недійсним проведення конкурсу і його результату.

28 січня 2020 року рішенням Львівського окружного адміністративного суду у справі № 1.380.2019.004234 позивачу відмовлено у задоволенні позовних вимог.

Про це повідомляють у відділі правового забезпечення ДМР.

У своєму рішенні суд зазначив, що виконком Дрогобицької міської ради, приймаючи рішення № 12 від 17.01.2019 р. «Про визначення організатора конкурсу щодо призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердження складу конкурсної комісії та положення про конкурсну комісію», діяв на підставі, у межах повноважень, та у спосіб, визначений Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015.

Львівський окружний адміністративний суд в своєму рішенні звернув увагу на те, що виконавчий комітет Дрогобицької міської ради при проведенні конкурсу та при призначенні управителя дотримався Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 №150, а комунальне підприємство «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Дрогобицької міської ради надало всі необхідні документи для того, щоб його визначили переможцем конкурсу.

«Зазначене судове рішення ще раз підтверджує той факт, що надання послуг у житловій сфері, а саме послуги з управління багатоквартирним будинком, які надаються КП «Управитель «ЖЕО» ДМР здійснюється в межах чинного законодавства», — підсумовують у відділі правового забезпечення ДМР.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту