Стартували масштабні роботи: у Ліцеї №1 облаштовують дренажну систему навчального закладу

17 Листопада 11:26

Одна з найдревніших освітніх споруд Дрогобича – Ліцей№1 імені Івана Франка на шляху змін та оновлень: стартували роботи з облаштування дренажної системи, а також і водовідведення центральної та бокової стін установи. Як стверджує керівник Ліцею Леся Терлецька, проблема відсутності дренажної системи, а відтак систематичні підтоплення будівлі навчального закладу водами руйнують її та створюють низку проблем.

Будівля Ліцею стоїть нижче рівня дороги і всі води потрапляють в фундамент споруди, якого апріорі немає – він цегляний. Упродовж багатьох років це питання не вирішувалося. Відтак цьогоріч ми вчергове звернулися до керівництва міста з проханням допомогти нам в розв’язанні наболілого питання. Нас почули, – розповідає Леся Терлецька.

Два тижні тому стартували масштабні роботи із облаштування дренажної системи навчального закладу. Як стверджує керівник відділу освіти Дрогобича – Петро Шев’як, такі зміни вкрай необхідні, оскільки через підтоплення в підвальних приміщеннях установи збирається вода та стоїть сирість.

Загальна вартість робіт становитиме 800 тис.грн. Цьогоріч плануємо здійснити частину робіт, вартість яких коштуватиме понад 350 тис. грн. Їх плануємо завершити до кінця листопада. Наразі облаштовуємо дренажну систему біля головної стіни навчального закладу зі сторони дороги, – зазначив Петро Шев’як.

Хід виконання ремонтних робіт цими днями проінспектував міський голова Дрогобича Тарас Кучма. За словами очільника громади, перш ніж приступати до подальших оновлень закладу – стартували із головних робіт з облаштування дренажної системи, які дозволять ліквідувати багаторічну проблему установи.

Школа для нас дуже цінна – приміщення свого часу будували українці за громадські кошти. Тому маємо зробити все для того, щоб його зберегти. Відсутність належної системи водовідведення та дренажу породжували десятками років тут низку проблем. Із завершенням ремонтних робіт та облаштуванням території біля школи – сподіваємось Ліцей №1 заживе новим життям. Також у планах навчальної установи облаштування спортивного майданчика та інші якісні зміни, – резюмував очільник громади Тарас Кучма.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту