Співпраця громади та влади: що вдалось зробити у мікрорайоні Самбірська та коли стартують наступні роботи?

23 Березня 14:05

Співпраця громади та влади – запорука успіху та розвитку міської територіальної громади.

Ініціативність мешканців та голів ОСББ вулиці Самбірської у Дрогобичі є яскравим прикладом того, як має функціонувати громадянське суспільство.

За результатами декількох зустрічей громади, депутатів і влади вдалося окреслити план заходів щодо реконструкції та розвитку мікрорайону вулиці Самбірська та запланувати низку першочергових робіт. Так міською радою взято зобов’язання по проведенню ремонту внутріквартальної дороги вздовж будинків №№ 72, 74, 106 до церкви Стрітення Господнього, дороги біля будинку № 108/3 та дороги від відділення «Нової пошти» № 4 до будинку №84.

Станом на сьогоднішній день розробляється проєктно-кошторисна документація для виконання даних робіт. Також заплановані роботи по реконструкції мереж водопостачання в цьому мікрорайоні. Вже проведено заходи по ремонту ливневої каналізації.

В свою чергу ОСББ та мешканці мікрорайону готові фінансово долучитися до облаштування паркувальних майданчиків та пішохідних доріжок мікрорайону по програмі співфінансування «60 на 40». Департаментом міського господарства Дрогобицької міської ради розроблена відповідна програма, яка буде розглянута на черговій сесії міської ради.

Також мешканці мікрорайону проговорюють з депутатами Дрогобицької міської ради виділення для реалізації даних проєктів коштів, які передбачені у місцевому бюджеті не депутатську діяльність.

Всі заплановані роботи будуть розпочаті найближчим часом після виготовлення, оформлення відповідної технічної та дозвільної документації.


Як змінюється мікрорайон Самбірська. Ремонтні роботи продовжать вже цієї весни


Нагадаємо, у попередні роки в мікрорайоні Самбірська вже проведено ремонти частини доріг, мереж з водопостачання та водовідведення, облаштовано спортивний майданчик зі штучним покриттям на території школи та сміттєві майданчики для роздільного сортування сміття. Завдяки партнерству з громадою та ініціативності мешканців вдається приймати ефективні рішення, планувати та виконувати роботи.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту