Спеціальна комісія обстежила суб’єктів господарювання сіл Долішній Лужок та Новошичі

28 Липня 14:05

Як інформують у відділі економічного розвитку та інвестицій, відповідно до розпорядження міського голови, на території Дрогобицької міської територіальної громади відповідними підрозділами виконавчого комітету спільно з представниками ГУ ДПС у Львівській області постійно проводиться моніторинг за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами, легалізації найманої праці та інвентаризації земель на території Дрогобицької міської територіальної громади.

Днями об’єктами такого моніторингу стали суб’єкти господарювання у селах Долішній Лужок та Новошичі.

З суб’єктами господарювання провено інформаційну бесіду стосовно приведення у відповідність до чинного законодавства діяльності, пов’язаної з роздрібною торгівлею алкогольними напоями, цигарками та необхідності офіційного працевлаштування найманих працівників.

Споживачам підакцизних товарів наголошено на необхідність здійснювати контроль за сплатою акцизного податку вимагаючи у продавця видати фіскальний чек при купівлі алкоголю та цигарок. Саме отримання фіскального чеку є доказом того, що акцизний податок з відповідної покупки поступить у бюджет територіальної громади.

Чат-бот Гаряча лінія