Сесія міської ради ухвалила рішення щодо земельних ділянок у парках Новонароджених та Богдана Хмельницького

12 Березня 13:14

У п’ятницю, 12 березня, відбулося ІІІ пленарне засідання ІІІ сесії Дрогобицької міської ради. Після довготривалих дискусій та Круглих столів, сесія міської ради прийняла рішення про включення в перелік для продажу на земельних торгах права оренди земельної ділянки на вулиці Трускавецькій (2,8 га) та вулиці Володимира Великого (1,3 га).

«1. Включити в перелік земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах:
1.1. Земельну ділянку орієнтовною площею 1,3 га. в районі вул. В. Великого (згідно зі схем-планом), з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
2. Надати дозвіл Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення, з метою продажу права оренди на неї на земельних торгах у формі аукціону», – йдеться у рішенні сесії щодо ділянки на вулиці Володимира Великого.

«1. Включити в перелік земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах:
1.1. Земельну ділянку орієнтовною площею 2,8 га. на вул. Трускавецькій (згідно зі схем-планом), з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
2. Надати дозвіл Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення, з метою продажу права оренди на неї на земельних торгах у формі аукціону», – йдеться у рішенні сесії щодо ділянки на вулиці Трускавецькій.

Як наголосили у відділі оренди та приватизації комунального майна, прийняття рішень є першим кроком до підготовки продажу права оренди на неї на земельних торгах у формі аукціону. Обидві ділянки пропонуватимуть в оренду інвесторам для облаштування відпочинкових та розважальних зон.

Чат-бот Гаряча лінія