Свято триває: малозабезпечені та багатодітні сім’ї Дрогобицької громади продовжує відвідувати Святий Миколай з подарунками

20 Грудня 13:34

З нагоди Дня Чудотворця Миколая та напередодні різдвяних свят у Дрогобицькій громаді реалізовують добру традицію — підтримують потребуючі родини та дарують їм трішки святкового настрою та тепла.

Так, у мерії міста, щорічно, формують та роздають пакунки для багатодітних та малозабезпечених родин.

Днями у мармуровій залі з ініціативи очільника громади Тараса Кучми та керівниці відділу сім’ї та молоді Олександри Пашко зібрали понад 50 сімей, які потребують підтримки та вручили їм символічні подарунки.

Святкова атмосфера триває — відтак очільник міста спільно з керівницею відділу організаційного забезпечення роботи керівництва та старост ДМР Лідою Жгутою та Олександрою Пашко та старостою Романом Явірським продовжують роздавати подарунки від Чудотворця.

Так, 19 грудня посадовці відвідали дві родини, що проживають у Медвежі та Ступниці. Також кілька сімей зібрали у Лішнянському НВК. Усім родинам передали чималі продуктові набори, засоби особистої гігієни, солодощі, дитячий одяг, іграшки та інші необхідні речі першої необхідності.

Той, хто дає — завжди отримує більше. Цією ініціативою ми не лише хочемо підтримати тих, хто перебуває у кризі, але й змотивувати людей бути уважнішими та допомагати нашим ближнім. В цей час новорічних свят відкриваймо наші серця для добрих справ та творімо милосердя, щоб магія Святого Миколая завітала у кожну сім’ю. Нехай у кожному домі панує мир, злагода та благополуччя, — наголосив Тарас Кучма.

Окрім цього, очільник громади спільно з командою завітали і в Унятицьку гімназію, де разом з керівником відділу освіти Віталієм Вовківим передали освітянській сім’ї солодощі та новий принтер.

За словами ініціаторів акції — роздача подарунків від Чудотоворця триватиме ще кілька днів, відтак усі сім’ї, які перебувають у скрутному становищі отримають підтримку та допомогу.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту