Садочки Дрогобича у літню пору працюватимуть без канікул

27 Червня 16:23

Дошкільні установи Дрогобича цього літа працюватимуть без канікулярного періоду. Як повідомили у відділі освіти – щорічно, принаймні на місяць часу, садки міста зачиняли для проведення ремонтних робіт в групах. Однак, в цей період для підстраховки працювали чергові групи.

Цього року зважаючи на воєнні дії в країні роботу дошкільних установ Дрогобича припиняти не будемо. Оскільки не всі з батьків мають змогу на літній період припильнувати дітей через скорочений період своїх відпусток. Паралельно, впродовж літнього часу триває набір та зарахування дітей в садки міста – тож просимо батьків долучатися, – зазначає заступник керівника відділу освіти Ольга Олексюк.

Також за твердженнями Ольги Олексюк у дитсадки Дрогобича уже записали 113 дітей із числа ВПО.

Усі дошкільні установи міста працюють із 8:00 години ранку. В садках створено чергові групи, у яких залишити дитину можна до 18:30 год.

Додамо, у школах міста прозвучали останні дзвоники. У ці дні учні випускних класів Дрогобича отримують випускні документи. Відтак 29 червня кращим учням буде вручено золоті та срібні медалі. За словами Ольги Олексюк, цьогоріч школярі Дрогобича та територіальної громади здобули 49 медалей за відмінні успіхи в навчанні. Серед них – 37 золотих медалістів та 12 – срібних.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту