Розвивай свій бізнес на Львівщині! Підприємців з числа ВПО запрошують на серію тренінгів

3 Травня 11:16

Українці, які наразі проживають у Львівській області, зможуть відновити або започаткувати підприємницьку діяльність.

IQholding підготували серію 3-денних тренінгів, що відбудуться у Дрогобичі, Золочеві, Львові, Стрию та Червонограді (із 14-го квітня до 7-го травня).
Про що говоритимуть:
«Пошук та аналіз бізнес-ідей для власної справи»
«Бізнес-планування та організація власної справи»
«Маркетинг та просування»

Потенційні учасники повинні мати:
досвід в підприємництві
статус ВПО (навіть неофіційний).

Тобто прописка має підтверджувати, що підприємець приїхав з регіону, де нині відбуваються бойові дії (Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області).

Участь БЕЗОПЛАТНА для 100 осіб (по 20 в кожному місті).

Слухачів запрошують реєструватися за посиланням: https://cutt.ly/3DnanCS або за QR кодом у вкладенні.

Створені на тренінгах бізнес-плани змагатимуться у конкурсі мікрогрантів для відновлення (започаткування) власної справи.

«Спільно з владою активно спілкуємося з львівським бізнесом для того, щоб зібрати гроші для переможців. Дуже сподіваємося, що в найближчі тижні міжнародні організації долучаться! Ми готові сідати за стіл переговорів і навіть розширити проект на інші регіони Заходу країни. Для цього маємо відповідний досвід, знаємо як робити проекти «на результат», – говорить організатор Андрій Якимів.

IQholding стартує наввипередки, бо має досвід роботи зі східними областями. Протягом 2015-2021 років компанія успішно реалізувала більше 500 тренінгів на Сході країни. Про це розповіла проектна менеджерка Стець Надія.

Наразі програма фінансується за рахунок компанії Конференц-центр «IQholding» та за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та Асоціації «Ради Львівщини».

Відділ економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту