Роботи на фініші: вулицю Бориславську в ці дні відкриють для проїзду автотранспорту

16 Грудня 13:00

Із кінця листопада тимчасово було обмежено рух транспорту на вулиці Бориславській на відрізку від зупинки громадського транспорту у сторону «Дія Центру». Уся річ у тому, що там стартували роботи із реконструкції переходу річки Серет через дорогу.

Як пояснив керівник Департаменту міського господарства Ростислав Пошивак, в ході ремонтних робіт було очищено русло річки, а також встановлено залізобетонні блоки, в які й скерували русло річки, що протікає по вулиці Бориславській.

На цій ділянці роботи вийшли на фінішну пряму. Нам залишилося заасфальтувати відрізок дороги. Зважаючи на погодні умови – там буде покладено чорновий шар асфальту, відтак весною проведемо капітальну реконструкцію цієї частини дороги та її благоустрій, встановимо нові бордюри тощо, – прокоментував Ростислав Пошивак.

Так зване «чорнове» асфальтування дороги мають здійснити сьогодні, відтак у найближчі дні рух транспорту по вулиці Бориславській відновлять.

За твердженнями Ростислава Пошивака, роботи з очищення русла річки Серет та укріплення її берегів будуть продовжені і в наступному році. Береги річки укріплюватимуть бетонними блоками, де необхідно проведуть розчищення русла від сміття. Ці роботи здійснюють для того, щоб річка не підтоплювала дороги та не виходила з берегів навесні.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту