Підтримка медичної галузі: Дрогобич отримав майже півтонни медикаментів

4 Серпня 15:57

У межах співпраці з організацією SmartAID, Дрогобичу вдалось залучити черговий важливий транш гуманітарної допомоги. Цього разу підтримку отримала медична галузь нашої громади.

Завдяки налагодженій співпраці між Дрогобицької міською радою, громадською організацією «Затишне місто», Гуманітарним Координаційним Центром Дрогобича та організацією SmartAID, вдалось залучити для міської лікарні №1 понад 400 кілограм важливих медикаментів американського виробництва. Медикаменти вже доставлені до медичного закладу.

«У складі переданої допомоги – чимало різних медикаментів. Це і амоксицилін, і азитроміцин, і метродіназол, і декстроза, і ацетилсаліцилова кислота і інші важливі антибіотики та медичні препарати, які сьогодні є вкрай необхідними для лікування різних пацієнтів, в тому числі поранених воїнів» – наголосив заступник міського голови Андрій Ковч.

Допомогу отримав не лише Дрогобич. Також, в межах реалізованого проекту, гуманітарний конвой з медикаментами було відправлено у Ірпінь та Миколаїв.

Нагадаємо, що американська організація SmartAID неодноразово допомагала Дрогобицькій громаді. За 5 місяців війни нашій громаді передали чимало необхідного обладнання, – навігатори, led-ліхтарі, телефони компанії Caterpillar, переносні акумулятори для живлення побутових пристроїв, Wi-fi системи, ноутбуки, стереосистеми, проектори.

Налагодити співпрацю з організацією SmartAid та розподілити гуманітарний вантаж допомагає ГО «Затишне місто» та волонтер Ярема Івахів.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту