Проїзд у громадському транспорті стане комфортнішим. На маршрутах появилися нові автобуси

22 Червня 22:05

Парк громадського транспорту міста поповнився новими комфортабельними автобусами. Мова іде про три низькопідлогові транспортні засоби MAN. Два з них уже курсують містом, один буде здійснювати рейси для приміських перевезень.

Нові автобуси відзначаються низкою переваг для комфортних перевезень пасажирів. Зокрема вони більш місткі, просторіші всередині, мають зручні сидіння та облаштовані кондиціонерами.

Основною перевагою нових транспортних засобів є доступність для людей із обмеженими фізичними можливостями. Автобуси оснащені пандусами, які полегшують заїзд як людям на інвалідних візках, так і батькам з дітьми в колясках. Також у салоні для зручності людей з особливими потребами облаштовано спеціальне місце, на яке пасажир з фізичними вадами може пересісти із свого візка.

Один з нових автобусів уже проінспектували міський голова Тарас Кучма та перший заступник Ігор Герман. Про технічні характеристики новопридбаних автобусів керівництву громади розповів керівник транспортного підприємства ТОВ «СІГМА», перевізник Михайло Пастушак.

Ми робимо все, щоб люди відчували комфорт. Навіть зараз, у такий складний час, ми рухаємося вперед, покращуємо та оновлюємо наш автобусний парк. У час війни для нас це ризик, адже автобуси були закуплені коштами підприємства, однак, ми хочемо покращувати умови перевезення в рідному місті. Новий автобус плануємо запускати уже на другий тиждень, — прокоментував Михайло Пастушак.

З огляду на те, що автобуси покращеної комфортності низькопідлогові, в першу чергу вони курсуватимуть на тих маршрутах, де в задовільному стані дорожнє покриття. У планах — забезпечити всі напрямки Дрогобича та громади транспортом такого типу.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту