Промоніторили проблеми: Тарас Кучма зустрівся з активом села Селець

12 Листопада 14:19

Днями міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно із старостою округу Романом Явірським відвідали селище Селець, яке увійшло до складу територіальної громади та поспілкувалися із активними мешканцями населеного пункту. Очільнику громади мешканці озвучили проблеми, які турбують їхнє селище: найперше це аварійний міст, який з’єднює Селець із Ступницею та який давно потребує ремонтних робіт. Не в кращому стані і дорожні артерії села, які потопають у ямах. Окрім цього, за словами людей змін потребує і логістика – маршрутка, яка курсує через Селець у Дрогобич їде лишень один раз на день, мешканці стверджують, що вартувало б значно частіше.

За словами керманича міста Тараса Кучми, у кожному населеному пункті територіальної громади, в тому числі і Сельці, є перспективи розвитку –потрібно лишень спільно визначити вектор, за яким розвиватися і рухатися вперед.

Вважаю, що вам слід розвивати фермерство та визначити пріоритети, які допоможуть розвивати ваш населений пункт та створять нові робочі місця, – зазначив Тарас Кучма.

Також Тарас Кучма запропонував мешканцям населеного пункту пройти кваліфіковане медичне обстеження. Для цього в Селець прибуде відповідна апаратура та медичні працівники, які проведуть моніторинг здоров’я людей.

На завершення зустрічі мешканці з гордістю розповіли, що в їхньому селищі є духовний магніт – церква, яка налічує 1700 років. Однак, храм сьогодні потребує ремонту.

 

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту