Проведено обстеження суб’єктів господарювання сіл Лішня, Унятичі, Нагуєвичі

17 Травня 16:14

З метою дотримання санітарних норм, карантинних обмежень, законодавства про працю та повноти сплати податків на території Дрогобицької міської територіальної громади робочою групою у складі представників сектору з питань праці, відділу економіки, Дрогобицького міського управління Держпродспоживслужби та Дрогобицького відділення поліції 14 травня проведено обстеження суб’єктів господарювання сіл Лішня, Унятичі, Нагуєвичі.

Під час інспектування проведено роз’яснювальну роботу серед підприємців та їх працівників щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби, а саме: вимірювання температури, масковий режим, соціальна дистанція, обмежена кількість одночасного перебування покупців, постійна доступність дезінфекційних засобів та ін. Надано попередження про адміністративну відповідальність за недотримання протиепідемічних вимог.

Наголошено на неприпустимості допуску до роботи осіб без укладення з ними трудового договору, ознайомлено із вимогами законодавства у частині належного оформлення трудових відносин, дотримання строків виплати заробітної плати та мінімальних державних гарантій в оплаті праці, а також інформовано про види та розмір відповідальності за порушення трудового законодавства.

Робота комісії триває у зв’язку з новими випадками захворювання на коронавірусну хворобу.

Звертаємося до суб’єктів господарювання та мешканців громади відповідально ставитись до дотримання діючих карантинних правил: носити маски у громадських місцях — магазинах, автобусах, місцях скупчення людей, тощо, тримати соціальну дистанцію 1,5 м. та користуватись антисептиками.

Сектор з питань праці та відділ економіки

Чат-бот Гаряча лінія