Приміські та міжміські автобуси курсуватимуть у межах Дрогобича за новими маршрутами

31 Березня 18:11

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради ухвалив рішення від 30.03.2021 №110 «Про затвердження маршрутів слідування приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування, які проходять у межах міста Дрогобича».

Рішення ухвалено з метою запобігання хаотичному руху автомобільного пасажирського транспорту у межах міста Дрогобича та запобіганню облаштування кінцевих зупинок у непередбачених для цього місцях. Рішення прийнято з метою виконання рішення Дрогобицької міської ради від 06.06.2019 №1788 «Про затвердження Плану організації мобільності в центральній частині міста Дрогобича», відповідно до ст. 32 Закону України «Про автомобільний транспорт», п.28 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Затверджено маршрути слідування приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування, які в’їжджають у місто Дрогобич:
– з с. Лішня (Самбірський напрямок):
вул. Самбірська – вул. П. Сагайдачного – вул. В. Великого – АС №2;
– з с. Рихтичі:
вул. П. Орлика – вул. В. Великого – АС №2;
– з с. Старе Село:
вул. 22 Січня – вул. В. Великого – АС №2;
– з дороги Т-1418 (Стрийський та Меденицький напрямки):
вул. Стрийська – вул. Вокзальна – вул. В. Великого – АС №2;
– з дороги Т1402 та м. Стебник (Трускавецький та Стебницький напрями):
вул. Трускавецька – вул. Війтівська Гора – вул. Ак. Сахарова – вул. Стрийська – вул. В. Винниченка – вул. В. Великого – АС №2;
– з м. Борислава та с. Дережичі:
вул. Завіжна – вул. І. Франка – вул. Самбірська – вул. П. Сагайдачного – вул. В. Великого – АС №2;

Затверджено маршрути слідування приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування, які виїжджають з міста Дрогобича:
– до с. Лішня (Самбірський напрямок):
АС №2- вул. В. Великого – вул. П. Сагайдачного – вул. Самбірська;
– до с. Рихтичі:
АС №2 – вул. В. Великого – вул. П. Орлика;
– до с. Старе Село:
АС №2 – вул. В. Великого – вул. 22 Січня;
– до дороги Т-1418 (Стрийський та Меденицький напрямки):
АС №2- вул. В. Великого – вул. Вокзальна – вул. Стрийська;
– до дороги Т1402 та м. Стебник (Трускавецький та Стебницький напрями):
АС №2 – вул. В. Великого – вул. В. Чорновола – вул. Л. Українки – вул. І. Мазепи – вул. Театральна – вул. Завалля – вул. Трускавецька;
– до м. Борислава та с. Дережичі:
АС №2 – вул. В. Великого – вул. П. Сагайдачного – вул. Самбірська – вул. І. Франка – вул. Завіжна;

Департаменту міського господарства доручено погодити та облаштувати автобусні зупинки на маршрутах слідування відповідно до внесених змін.

Відділ економіки повинен повідомити Організаторів пасажирських перевезень на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які проходять в межах міста Дрогобича, щодо необхідності внесення змін у схеми руху автобусних маршрутів, у частині слідування у межах міста Дрогобича, та подати їх на погодження виконавчому комітету Дрогобицької міської ради.

Чат-бот Гаряча лінія