Привітали з народженням діток – Тарас Кучма відвідав породіль Дрогобича

19 Квітня 16:06

Традиційно щотижня міський голова Дрогобича Тарас Кучма відвідав породіль в КНП «Дрогобицький пологовий будинок». Оскільки через військову агресію окупанта, в місті Котермака мешкає кілька тисяч вимушених переселенців, жінкам доводиться народжувати у Дрогобичі. Не бракне й тих, хто їде сюди свідомо, бо почувають себе в безпеці.

За ініціативи керманича громади Тараса Кучми та керівниці відділу сім’ї та молоді Олександри Пашко – у місті стало традицією раз на тиждень відвідувати породіль та вітати їх із поповненням в родинах. Цього тижня, у стінах пологового будинку на світ з’явилося 8 малюків, серед яких – двоє хлопчиків вимушено переміщених осіб та 6 новонароджених із Дрогобича та регіону – (5 дівчаток та 1 хлопчик).

Тарас Кучма привітав матерів із важливою подією у їхньому життя та вручив пакунки із необхідними речами для діток. Зокрема, одяг для новонароджених, засоби гігієни, іграшки для малюків, теплі коцики та соки для матерів.

Почувайте себе, як вдома, – звернувся до матерів вимушених переселенок Тарас Кучма. – Не поспішайте повертатися в рідні міста, де ведуться військові дії. Вся необхідна допомога зосереджена у Дрогобичі. Однак, я щиро бажаю вам, щоб ваші діти, які уже є дрогобичанами за місцем народження, зростали в мирі та спокої і більше ніколи в життя не знали, що таке війна, – наголосив керманич громади.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту