Привітали військовослужбовців Дрогобича: Збройним силам України – 30!

6 Грудня 15:27

6 грудня, українці відзначають День Збройних сил України. З нагоди ювілею, 30-ї річниці ЗСУ, військовослужбовців частини А-1108, яка дислокується у Дрогобичі на вулиці Трускавецькій, зі святом привітали посадовці міста та району, а також керівництво військової частини.

Урочисті заходи стартували із виконання Державного гімну на плацу частини. Поблагословив присутніх капелан Тарас Коцюба.

Секретар Дрогобицької міської ради Орест Каракевич подякував захисникам за мирне небо та щоденну нелегку службу.

Дозвольте Вам подякувати за те, що наша Україна існує і чинить гідний опір супернику. Саме Ви являєтеся найголовнішим гарантом нашої Незалежності і є тим надійним бар’єром між нами і ордою окупанта. Низький уклін, Вам за мирне небо над нашими головами!, – зазначив Орест Каракевич.

Також Орест Каракевич спільно із депутатом Районної ради Русланом Щербою відзначили кращих військовослужбовців частини, яким вручили грамоти від імені міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

Окрім цього, військовослужбовці отримали нагороди і з рук керівництва району та від т.в.о. командира військової частини А-1108, підполковника Олександра Смаглія. Зокрема Олександр Смаглій, нагородив кращих військовослужбовців відзнаками головнокомандувача Збройних Сил України, цінними подарунками та грамотами командування Сухопутних військ Збройних Сил України та від імені командира військової частини.

Збройні сили України, пройшовши крізь важкі випробування і війну, зміцнилися, помолоділи, і набулися досвіду. Відтак сьогодні надійно утримують міцні позиції на Сході нашої країни, мужньо та гідно виконують завдання з оборони нашої державності на морі, на суходолі, на кордоні тощо. Військовослужбовці ЗСУ – це воїни честі, воїни мужності! Українці впевнені в своєму війську та довіряють йому, пишаються нашими перемогами! Тому щиро вітаю кожного причетного із святом!, – підкреслив у виступі т.в.о. командира військової частини А-1108, підполковника Олександр Смаглій.

Завершили захід хвилиною мовчання за загиблими військовими та внесенням на плацдарм державного стягу України.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту