Представники Вінницького обласного молодіжного центру “Квадрат” переймають досвід у Дрогобича

26 Листопада 16:30

Навчання та обмін досвідом – саме з такою метою сьогодні, 26 листопада, до Дрогобича завітали представники Вінницького обласного молодіжного центру “Квадрат”. Участь у візиті взяли як представники молоді, так і депутати та службовці.

У Дрогобицькій міській раді гостей зустрів міський голова Тарас Кучма та начальниця відділу молодіжної політики та спорту Олександра Пашко.

Про здобутки міста та кращі практики з відкритості, прозорості та цифрової трансформації гостям розповів керівник КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка.

Опісля відбулася зустріч з громадськими активістами у «Молодіжному просторі». Одне з питань, яке жваво обговорювали – проєкт «громадський бюджет» та його ефективність у Дрогобичі.

Також гості мали змогу оглянути туристичні об’єкти Дрогобича: Церкву Святого Юра, солеварню, місто з Вежі Ратуші.

Вінницький обласний молодіжний центр “Квадрат” – це середовище для молоді, вільний простір у центрі Вінниці для продукування та реалізації творчих, бізнес-ідей, наукових, соціальних та громадських ініціатив. Приміщення містить лекторії, лабораторію, коворкінг-зону, студію звукозапису, майданчик для створення on-line радіо і телебачення та проведення заходів до 300 осіб.

Чат-бот Гаряча лінія